7 + 1 dôvodov, kvôli ktorým sa oplatí vybrať si nami ponúkané jazykové kurzy

2021.10.18.

Sme hrdí na to, že z roka na rok si nami ponúkané jazykové kurzy vyberie stále viac zákazníkov. Pozbierali sme dôvody, ktoré ich podľa nás k tomu motivujú. 

  1. Nič nenechávame na náhodu

Nevieš zhodnotiť, čo si pamätáš z maturitnej skúšky spred 10 rokov? Chcel/la by zložiť jazykovú skúšku, ale nie si si istý/á, na čo postačujú Tvoje schopnosti? Našou prvoradou úlohou je, aby sme zabezpečili, aby si bol/a na tom správnom jazykovom kurze. To je vhodné uskutočniť testom overujúcim úroveň znalostí vždy na začiatku polroku, preto vždy dvakrát za rok uskutočňujeme bezplatné testovanie a následne nanovo organizujeme študijné skupiny. Prvé takéto testovanie sa bude v tomto školskom roku konať 7. septembra o 16:30 v priestoroch Strednej priemyselnej školy. Podrobnosti TU.

  1. Zľavy, bezplatné služby

Je viac než samozrejmé, že naši verní študenti sa u nás môžu učiť za zľavnený poplatok. Za samozrejmé považujeme aj bezplatné testovanie úrovne vedomostí, lebo bez neho by sme tápali v tme. Nad rámec týchto služieb poskytujeme v prípade jednorazového paušálneho poplatku každému 10% zľavu. Na požiadanie poskytujeme bezplatné informácie školám, univerzitám, aby sme informovali študentov o výhodách medzinárodne platnej jazykovej skúšky. To sú dosiaľ naše 4 zľavy, zvyšných 6 je dostupných TU .

  1. Učím sa v skupine, lebo sa to oplatí

Nepíšeme o tom prvýkrát: učiť sa v skupine je dobré, účinné a výhodné aj cenovo. Každopádne je vhodné zbaviť sa predstáv o nevýhodách učenia sa v skupine, lebo aj najväčšieho nepriateľa účinného učenia sa jazyka, nedostatok vytrvalosti, je možné efektívnejšie poraziť tým, že si predplatíme jazykový kurz v skupine a nadobudneme skúsenosť s podporou ostatných členov skupiny, resp. zistíme, že majú rovnaké ťažkosti. Podrobnejšie o problematike TU.

  1. Zvolím si individuálne hodiny, lebo sa to oplatí

Občas potrebujeme veľmi osobitú vec, šitú na mieru. Potrebujeme len niekoľko hodín, len zopár rád alebo po mnohých neúspešných pokusoch (a množstve vyhodených peňazí) potrebujeme zistiť, kde sme spravili chybu a ako by sme mohli opäť vysadnúť do sedla my sami s rýchlou a efektívnou pomocou. Neskromne môžeme tvrdiť, že v tomto sme doma. Nie je v tom žiadny trik, ale stoja za nami skúsenosti. O tejto problematike bližšie TU .

  1. Prídeme priamo k vám

Tento slogan sme vymysleli hlavne v spojitosti s jazykovými kurzami určenými žiakom prvého stupňa základných škôl, a to preto, aby sme ukázali ústretovosť voči rodičom, že sme ochotní sňať bremeno z ich pliec a v spolupráci s riaditeľmi, učiteľmi sme ochotní organizovať jazykové kurzy v školách, aby nemuseli rodičia svoje deti premiestňovať na popoludňajšie záujmové krúžky. Platí top re všetky naše kurzy, veď sme ochotní prispôsobiť sa potrebám firiem i fyzických osôb v otázke miesta konania vyučovacích hodín.

  1. Nezastavím sa, kým nezložím jazykovú skúšku

V Komárne ako jediní ponúkame dve medzinárodne uznávané jazykové skúšky: z nemeckého jazyka azda najznámejšie skúšky Goetheho inštitútu, ako aj ECL jazykové skúšky z anglického, slovenského a maďarského jazyka akreditované i v Maďarsku. Niekoľko stoviek študentov po úspešnom zložení skúšok v našom inštitúte získalo lepšiu prácu, dostalo sa na univerzity či získalo vysokoškolský diplom.

  1. Ako nezamestnaný študujem zadarmo

Už tretí rok je možné na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny požiadať o podporu pre registrovaných uchádzačov o zamestnanie pod názvom RE-PAS, ktorým úrad pokrýva 100% nákladov spojených so vzdelávaním nezamestnaných. V Komárne len málo inštitúcií zodpovedá podmienkam poskytnutia tejto formy podpory. My áno  Bližšie TU.

+1 Nielen jazyky: CNC programovanie

Aj z pomenovania nášho inštitútu je zrejmé, že sa nezaoberáme len jazykmi. Najpopulárnejším je kurz programovania CNC strojov, poskytujúci oficiálne kvalifikačné vzdelanie, v prospech ktorého hovorí viac argumentov: je možné absolvovať ho zadarmo s podporu RE-PAS a jeho ukončenie zabezpečí absolventovi takmer okamžité zamestnanie či už doma alebo v zahraničí. Čo viac dodať?  

Individuálne jazykové kurzy

Všetky vzdelávanie a kurzy